Ders Kayıt

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ DANIŞMAN HOCALARI

ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
Yrd. Doç. Dr. Gonca İnanç (gonca.inanc@neu.edu.tr, Dahili: 3436)

AUDIOLOGY
Assist. Prof. Dr. Ebru Kösemihal (ebru.kosemihal@neu.edu.tr, Contact: 3432)

BESLENME VE DİYETETİK
1. Sınıf: Dr. Dyt. Servet Madencioğlu (servet.madencioglu@neu.edu.tr, Dahili: 3434)
2. Sınıf: Dr. Dyt. Serpil Özsoy (serpil.ozsoy@neu.edu.tr, Dahili: 3434)
3. Sınıf: Dr. Dyt. Taygun Dayı (taygun.dayi@neu.edu.tr, Dahili: 3434)
4. Sınıf: Dr. Dyt. Mustafa Hoca (mustafa.hoca@neu.edu.tr, Dahili: 3429)

ÇOCUK GELİŞİMİ
Uzm. Dyt. Burçin Karavelioğlu (burcin.karavelioglu@neu.edu.tr, Dahili: 3434)

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
Uzm. Dyt. Fatma Hacet (fatma.hacet@neu.edu.tr, Dahili: 3429)

EBELİK
1. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Betül Mammadov-Yrd. Doç. Dr. Filiz Yarıcı
2. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Betül Mammadov-Yrd. Doç. Dr. Filiz Yarıcı
3. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Filiz Yarıcı (filiz.yarici@neu.edu.tr, Dahili: 3422)
4. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Betül Mammadov (betul.mammadov@neu.edu.tr, Dahili: 3433)

ERGOTERAPİ
1. Sınıf: Uzm. Erg. Polat Koç (polat.koc@neu.edu.tr, Dahili: 3438)
2. Sınıf: Uzm. Erg. Polat Koç (polat.koc@neu.edu.tr, Dahili: 3438)
3. Sınıf: Uzm. Dyt. Gülşen Özduran (gulsen.ozduran@neu.edu.tr, Dahili: 3429)
4. Sınıf: Uzm. Dyt. Gülşen Özduran (gulsen.ozduran@neu.edu.tr, Dahili: 3429)

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
1. Sınıf: Uzm. Fzt. Hüseyin Bilal Özkader (Dahili: 3437)
2. Sınıf: Dr. Fzt. Tuba Yerlikaya (tuba.yerlikaya@neu.edu.tr, Dahili: 3437)
3. Sınıf: Dr. Fzt. Melis Bağkur (melis.bagkur@neu.edu.tr, Dahili: 3437)
4. Sınıf: Dr. Fzt. Melis Bağkur (melis.bagkur@neu.edu.tr, Dahili: 3437)

GERONTOLOJİ
Uzm. Dyt. Müjgan Kuşi (mujgan.kusi@neu.edu.tr, Dahili: 3429)

NUTRITION AND DIETETICS
Class 1: MSc Burçin Karavelioğlu (burcin.karavelioglu@neu.edu.tr, Contact: 3434)
Class 2: Dr. Taygun Dayı (taygun.dayi@neu.edu.tr, Contact: 3434)
Class 3: MSc Burçin Karavelioğlu (burcin.karavelioglu@neu.edu.tr, Contact: 3434)
Class 4: MSc Burçin Karavelioğlu (burcin.karavelioglu@neu.edu.tr, Contact: 3434)

ODYOLOJİ
1. Sınıf: Araş. Gör. Uğur Belet (ugur.belet@neu.edu.tr)
2. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Ebru Kösemihal (ebru.kosemihal@neu.edu.tr, Dahili: 3432)
3. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Ebru Kösemihal (ebru.kosemihal@neu.edu.tr, Dahili: 3432)
4. Sınıf: Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ateş Akşit (mehmet.ates@neu.edu.tr, Dahili: 3432)

PHYSIOTHERAPY AND REHABILITATION
Class 1: MSc Hüseyin Bilal Özkader (Contact: 3437)
Class 2: MSc Hüseyin Bilal Özkader (Contact: 3437)
Class 3: Dr. Tuba Yerlikaya (tuba.yerlikaya@neu.edu.tr, Contact: 3437)
Class 4: Dr. Melis Bağkur (melis.bagkur@neu.edu.tr, Contact: 3437)

SAĞLIK YÖNETİMİ
Öğr. Gör. Seda Behlül (seda.behlul@neu.edu.tr, Dahili: 3434)

SOSYAL HİZMET
1. Sınıf: Öğr. Gör. Rukiye Uslu (rukiye.uslu@neu.edu.tr, Dahili: 3438)
2. Sınıf: Öğr. Gör. Rukiye Uslu (rukiye.uslu@neu.edu.tr, Dahili: 3438)
3. Sınıf: Dr. Menil Çelebi (menil.celebi@neu.edu.tr, Dahili: 3438)
4. Sınıf: Dr. Menil Çelebi (menil.celebi@neu.edu.tr, Dahili: 3438)